THE FEEL HARMONIC ROZRYWKOWO

Przeboje muzyki rozrywkowej w niecodziennych aranżacjach w sobotę 27 stycznia proponuje w Filharmonii Śląskiej zespół The Feel Harmonic. To jedna z propozycji przygotowanych specjalnie na tegoroczny karnawał.
The Feel Harmonic tworz: Natalia Łukaszewicz-Charabin, Katarzyna Muller-Wantuła, Agnieszka Zawierucha, Adam Seiffert i Janusz Fabisiak – artyści Chóru Filharmonii Śląskiej. Są zdobywcami drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym Piosenka jest dobra na wszystko w Warszawie, Grand Prix I Festiwalu Chórów Taki cud i miód w Katowicach oraz I nagrody jubileuszowego XX Festiwalu Pieśni Bóg się rodzi w Żorach. Śpiewacy chóru pasjonują się również muzyką rozrywkową, wśród której szczególnie lubią gospel, standardy jazzowe i piosenkę… polską. Śpiewają a capella, ale bardzo chętnie koncertuja też  z towarzyszeniem fortepianu czy orkiestry. Nie po raz pierwszy usłyszymy ich wraz z perkusistką Małgorzatą Miriam Szymecką i grającym na kontrabasie Romanem Huziorem. Stąd program tego koncertu określono: vocals, bass & drums – czyli przeboje muzyki rozrywkowej w niecodziennych aranżacjach.
Oprowadzać po nim będzie chóralna koleżanka, świetna śpiewaczka (alt), potrafiąca też bardzo pięknie i zajmująco mówić o muzyce – Karina Paszek.

27 stycznia 2018, sobota g. 18.00
Sala koncertowa im. Karola Stryjii, Filharmonia Śląska
The Feel Harmonic rozrywkowo
Zespół wokalny The Feel Harmonic w składzie:
Natalia Łukaszewicz-Charabin
Agnieszka Zawierucha
Katarzyna Muller-Wantuła
Adam Seiffert
Janusz Fabisiak
Małgorzata Miriam Szymecka – instrumenty perkusyjne
Roman Huzior – kontrabas
Karina Paszek – prowadzenie