PLEBISCYT ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy by tym razem ostatni w jubileuszowym 70. sezonie artystycznym koncert Śląskiej Orkiestry Kameralnej sprawił Wam, Drodzy Słuchacze i Melomani muzyki kameralnej, przyjemność. Dlatego do Waszej decyzji zostawiliśmy wybór utworu. Spośród czterech propozycji wskazali Państwo -  III kwartet smyczkowy es-moll op. 30 Piotra Czajkowskiego.

Wyłonione w drodze losowania osoby zostały już poinformowane o czekających na nich w kasie biletowych małych upominkach i zaproszeniach na wspomniany wyżej koncert.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w Plebiscycie na nr1.