PL |  EN

LETNIA AKADEMIA MUZYCZNEGO SMAKU DLA MAŁYCH I DUŻYCH

 
W wakacje zapraszamy do Filharmonii Śląskiej na koncerty w pierwszej dekadzie lipca i w drugiej połowie sierpnia oraz o godz. 15 na rodzinne audycje Letniej Akademii Muzycznego Smakudla dzieci. W sali kameralnej zaplanowano je na niedzielę 1 lipca oraz soboty 7 lipca, 18 i 25 sierpnia.
 

CENY BILETÓW:

15 zł - dorośli, 5 zł - dzieci powyżej 6 roku życia, 1 zł - dzieci do lat 6  
 
 
„Dźwiękowy domek malucha” dla dzieci 3+ to ostatnia propozycja wakacyjnej Letniej Akademii Muzycznego Smaku w sobotę 25 sierpnia.
Alina Adamczyk, współautorka książek „Dźwiękowy domek emocji” i „Dźwiękowy domek malucha” zaprosiła do niej pianistkę i współautorkę książki „Dźwiękowy domek malucha” Aleksandrę Konieczny oraz wokalistów Alinę Urbańczyk i Adama Żaaka.
W programie znajdą się: wierszyki, piosenki z ćwiczeń o tym samym tytule oraz magiczne zaklęcia z książki „Dźwiękowy domek emocji”. Dzieci odwiedzą „Muzyczne Krainy”: „Presto”, „Adagio”, „Wiolinową”, „Basową”, „Molową”, „Durową”, „Forte” i „Piano”. Krainy te doskonale znane są czytelnikom książeczek i ćwiczeń, wydanych nakładem Filharmonii Śląskiej.
Gorąco polecamy!

 

25 sierpnia 2018, sobota g. 15.00
Sala kameralna, Filharmonia Śląska
Letnia Akademia Muzycznego Smaku
Aleksandra Konieczny – fortepian, współautorka książki „Dźwiękowy domek malucha”
Alina Urbańczyk – wokal
Adam Żaak – wokal
Alina Adamczyk – prowadzenie, współautorka książek „Dźwiękowy domek emocji”, „Dźwiękowy domek malucha”
W programie: wierszyki, piosenki z ćwiczeń o tym samym tytule oraz magiczne zaklęcia z książki „Dźwiękowy domek emocji”

 

    Projekt "Rozbudowa Filharmonii Śląskiej w Katowicach" współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu XI Kultura i Dziedzictwo Kulturowe, Działania 11.2 -Rozwój oraz poprawa stanu infrastruktury kultury o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.