8-10 MAJA. DNI OTWARTE, OBCHODY 10-LECIA UE

Zapraszamy serdecznie na Dni Otwarte w dniach 8-9 maja 2014 w ramach obchodów 10- lecia Unii  Europejskiej.

Filharmonia Śląska jest beneficjentem projektu Rozbudowa Filharmonii Śląskiej w Katowicach współfinansowany z europejskiego funduszu rozwoju regionalnego w ramach priorytetu XI Kultura i Dziedzictwo Kulturowe, Działania 11.2 Rozwój oraz poprawa stanu kultury o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013

W dniu 28 marca b. r. po ponad 3,5 letnim okresie modernizacji otworzyliśmy podwoje.
W dniach 8-10 maja zapraszamy do zwiedzania obiektu Filharmonii Śląskiej oraz towarzyszącej im wystawy fotograficznej pt. „Nowa przestrzeń dla muzyki. Rozbudowa Filharmonii Śląskiej”, prezentacji multimedialnej o rozbudowie obiektu oraz reportażu TVP Katowice z Wielkiego Otwarcia.