WAKACYJNA PROPOZYCJA DLA DZIECI - FOTORELACJA!

W patio filharmonicznej Fermata caffè na piątym piętrze (dojazd windą) zaproponowaliśmy dzieciom Egzotyczne wyprawy z muzyką. Dzieci z zaciekawieniem przyjęły zestaw koncertowego tria, w którym pianiście Krzysztofowi Włodarczykowi towarzyszyli saksofonista Jakub Muras i puzonista Kamil Kuczkowski.

Lista nazwisk kompozytorów utworów wykonanych w programie – Francuzów Jacquesa Iberta i Camille’a Saint-Saënsa, Amerykanina Franka White’a, Urugwajczyka Gerarda Rodrígueza czy Katalończyka Isaaca Albeniza – sprawić może egzotyczny zawrót głowy. Nie ma się jednak czego bać – dobrą przewodniczką w tej muzycznej wyprawie była Barbara Badura.

10 sierpnia, niedziela godz. 11.00

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego, Fermata café (IV piętro)

Egzotyczne wyprawy z muzyką – koncert dla dzieci

Jakub Muras saksofon