W Muzycznym alfabecie dzieci poznają literę b

W Muzycznym alfabecie 6-10-latkowie w świat muzyki wkraczają w porządku alfabetycznym. Poznają instrumenty, kompozytorów i podstawowe pojęcia muzyczne poprzez zabawę z komentarzem Regony Gowarzewskiej dostosowanym do wieku słuchaczy.
Po  A, jak akordeon i altówka, kroczy B, jak blacha, w która się dmie. Na trąbce zagra Sylwester Poks, a na waltorni, którą nazywają też rogiem – Maciej Halama. Akompaniować im będzie Agata Muras.

Serdecznie zapraszamy młodych słuchaczy.

18 listopada 2013, poniedziałek godz. 9.30,
18 listopada 2013, poniedziałek godz. 11,
Audytorium w starym budynku Biblioteki Śląskiej, ul. Francuska 12 Katowice
Muzyczny alfabet – B, jak blacha, w którą się dmie