VOCALS, BASS & DRUMS

Nie tylko instrumentalistki filharmonicznej Orkiestry Symfonicznej skupione w Orkiestrze KoleŻeńskiej Les Femmes lubią pomuzykować w innych gatunkach, niż muzyka symfoniczna. W zasadzie każda formacja muzyków Filharmonii Śląskiej sięga po inny repertuar, nierzadko i rozrywkowy. Wśród artystów Chóru Filharmonii Śląskiej również taka grupa istnieje. Nazywa się The Feel Harmonic. Na jej koncert serdecznie zapraszamy w środę 10 maja.
The Feel Harmonic tworzą wokaliści należący do Chóru Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego: Natalia Łukaszewicz-Charabin, Katarzyna Muller-Wantuła, Agnieszka Zawierucha, Adam Seiffert i Janusz Fabisiak. Są pasjonatami muzyki rozrywkowej a ich ulubione style to: gospel, standardy jazzowe i polska piosenka. Ich misją jest śpiewanie a capella, ale nie stronią od koncertowania z towarzyszeniem fortepianu czy orkiestry. Na koncert 10 maja zaprosili sekcję rytmiczną – perkusistkę Małgorzatę Miriam Szymecką i grającego na kontrabasie Romana Huziora. W programie wystąpią w największych przebojach w nietuzinkowych aranżacjach gospel, swing i soul.
Rekomendacją dla artystycznych poczynań The Feel Harmonic niech będą: drugie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym Piosenka jest dobra na wszystko w Warszawie, Grand Prix I Festiwalu Chórów Taki cud i miód w Katowicach oraz I nagroda zdobyta na jubileuszowym XX Festiwalu Pieśni Bóg się rodzi w Żorach.

10 maja 2017, środa godz. 18.00
Sala kameralna Filharmonii Śląskiej
Koncert zespołu The Feel Harmonic
Zespół wokalny The Feel Harmonic w składzie:
Natalia Łukaszewicz-Charabin
Katarzyna Muller-Wantuła
Agnieszka Zawierucha
Adam Seiffert
Janusz Fabisiak
Małgorzata Miriam Szymecka – instrumenty perkusyjne
Roman Huzior – kontrabas
W programie: największe przeboje w nietuzinkowych aranżacjach gospel, swing i soul