Segregacja Dźwięków

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego
Stowarzyszenie Przyjaciół Filharmonii Śląskiej
oraz katowicka Szkoła Muzyczna YAMAHA

mają zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci wraz z ich rodzinami
na imprezę plenerową 3. SEGREGACJA DŹWIĘKÓW
z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki

Gościć nas będzie:

Miejski Dom Kultury filia nr 2 w Katowicach-Giszowcu,
Plac pod Lipami 1, 1-3
niedziela, 29 września 2013 roku, godzina 16:00
muszla koncertowa (a w razie niepogody sala koncertowa)

Rodzicu, przyjdź ze swoim dzieckiem i całą rodziną! Weź ze sobą plastikową bądź szklaną butelkę, aluminiową puszkę, papierową gazetę lub tubę po papierze toaletowym, papierowe pudełko lub inne kartonowe opakowanie. Jeżeli masz w domu coś, co intrygująco ciekawie brzmi, a jest odpadem (np. metalowy garnek) – weź także ze sobą!

Zanim te rzeczy wylądują posegregowane w śmietnikach, damy im jeszcze jedno życie; zostaną instrumentami! Stworzymy orkiestrę i zagramy wspólnie „Marsza Radetzky’ego” Johanna Straussa pod batutą Maciej Koczura i zawodowych muzyków.

Szczegółowy program Imprezy są dostępne na stronie www.ziarnotalentu.pl/segregacja-dzwiekow.