ODWOŁANE SPOTKANIE Z MISTRZAMI ŚLĄSKIEJ SZKOŁY PIANISTYKI 28/05/2015

Z przyczyn od Filharmonii niezależnych Spotkanie autorskie Śląskiej Szkoły Pianistyki zaplanowane na czwartek 28 maja nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Zawiedzionych – najserdeczniej przepraszamy.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że bilety zakupione na Spotkanie autorskie z Mistrzami Śląskiej Szkoły Pianistyki w dniu 28 maja 2015 o godz. 18  zachowują ważność, bez potrzeby ich wymiany, na koncert w dniu 30 maja 2015r. o godz. 18.00, z udziałem Śląskiej Orkiestry Kameralnej. Więcej informacji o koncercie tutaj.

Osoby, które chcą zwrócić bilet, a dokonały jego zakupu w kasie Filharmonii Śląskiej gotówką lub kartą płatniczą, proszone są o zwrot osobisty w kasie Filharmonii. Zwrot zostanie udzielony na podstawie dostarczonego biletu wraz z paragonem.

Osoby, które dokonały płatności za pomocą systemu on – line, proszone są przesłanie maila na adres kasy: kasa@filharmonia-slaska.eu z załączonym potwierdzeniem zakupu biletu oraz wskazaniem numeru konta bankowego wraz z imieniem i nazwiskiem, na które Filharmonia Śląska ma przesłać kwotę z tytułu zwrotu.

Osoby, które dokonały płatności za zakup biletu przelewem, proszone są o przesłanie maila na adres kasy: kasa@filharmonia-slaska.eu z załączonym potwierdzeniem przelewu oraz wskazaniem numeru konta bankowego wraz z imieniem i nazwiskiem, na które Filharmonia Śląska ma przesłać kwotę z tytułu zwrotu.

Osoby, które dokonały rezerwacji biletów na koncert uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z kasą Filharmonii Śląskiej w celu deklaracji zmiany rezerwacji lub rezygnacji z niej.