KONKURS RODZINNY
-WYNIKI

PROTOKÓŁ Z PRZEPROWADZONEGO W DNIU 06. KWIETNIA BR. W RAMACH DNI OTWARTYCH KONKURSU RODZINNEGO JESTEM FILHARMANIAKIEM

REGULAMIN KONKURSU JESTEM FILHARMANIAKIEM

-----

Fundatorem nagród jest firma Porsche Inter Auto Polska, należąca do Porsche Holding z siedzibą w Salzburgu. Koncern jest największą w Europie dealerska siecią samochodową.

Firma  Porsche Inter Auto Polska to między innymi oddziały w Świętochłowicach, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej. W swojej ofercie posiadają marki Audi, VW, SKODA.
Zapewniają profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie i serdecznie zapraszają do swoich placówek.

nagrody to udostępnienie na weekend samochodów:
Skoda Octavia z pełnym bakiem benzyny (salon z Rudy Ślaskiej)
VW Golf z pełnym bakiem benzyny (salon ze Świętochłowic).

Po kliknięciu na samochód, nastąpi przeniesienie na stronę salonu.

Dodatkową nagrodą jest voucher do restauracji "Kuchnia otwarta" oraz inne atrakcyjne upominki.