GRA MIEJSKA 70 NUT FILHARMONII

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

INSTYTUCJA KULTURY SAMORZĄDU                       MECENAT
     WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO                    MIASTA KATOWICE

Wszystkich miłośników Filharmonii, a przede wszystkim dobrej zabawy serdecznie zapraszamy do udziału w grze miejskiej (potocznie i dawniej nazywanej podchodami) pn.: „70 nut Filharmonii”, realizowanej z okazji Jubileuszu 70-lecia Filharmonii Śląskiej.
Graczom stawiamy różnorodne wyzwania na terenie Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego, w trakcie których zapoznają się obiektem, ofertą artystyczną, historią oraz muzykami i pracownikami Filharmonii Śląskiej. Celem konkursu „70 nut Filharmonii” jest uspołecznienie mieszkańców regionu do swobodnego, lecz uprawomocnionego uczestnictwa w kulturze, poprzez rozszerzenie ich kompetencji kulturowych oraz stymulowanie kreatywnego myślenia.
Za każde dobrze rozwiązane zadanie Gracze będą otrzymywać fragment znanego utworu w zapisie nutowym. Ostatnie finałowe zadanie polega na złożeniu w spójną całość zapisu nutowego i rozpoznaniu tytułu i autora dzieła. Wygrywają te osoby, które w najkrótszym czasie zrealizują 7 zadań konkursowych. W razie jakichkolwiek trudności w dowolnym momencie gry  Gracze mogą poprosić Lidera Gry o trzy różne wskazówki/podpowiedzi dotyczące realizacji problematycznych zadań.
Lista zadań konkursowych jest dostępna w dokumencie pt. „Załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu „ 70 nut Filharmonii”.
Więcej informacji o grze można uzyskać pod numerem telefonu: 501 036 463501 036 463. Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem e-mail: 70nut@filharmonia-slaska.eu

Szczegóły poniżej...

Liczymy na wspólną dobrą zabawę, a na wytrwałych czekają nagrody!!! Free via Skype