DZIEŃ MATKI Z MARCINEM WYROSTKIEM

Z przyczyn od Filharmonii niezależnych wspólny koncert Grzegorza Turnaua ze Śląską Orkiestrą Kameralną zaplanowany na wtorek 26 maja nie odbędzie się. Zawiedzionych – najserdeczniej przepraszamy. Osobom, którym zmiana nie odpowiada należności zostaną zwrócone. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat możliwości zwrotów biletów.

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z nowej oferty programowej przygotowanej na ten tradycyjny już w Filharmonii Śląskiej koncert z okazji Dnia Matki: zaprosiliśmy świetnie przez naszych Melomanów przyjętego w minionym sezonie, znakomitego akordeonistę Marcina Wyrostka. Jego nowa płyta ukazała się w sprzedaży całkiem niedawno – to znakomity pretekst dla kolejnego spotkania. Zakupione na ten dzień bilety zachowują ważność i nie wymagają wymiany.
Przypomnijmy, że Marcin Wyrostek laureat ponad 30 konkursów akordeonowych w kraju i za granicą, m.in. w Detroit (USA) 2005; Esztergom (Węgry) 2003, Dunajskiej Stredzie (Słowacja) 2003, Reinach (Szwajcaria) 2003 jest zwycięzcą drugiej polskiej edycji programu Mam talent. Jest założycielem projektów: Tango Corazon oraz Coloriage. Nagrał trzy autorskie płyty. Magia del Tango nominowana była do Fryderyka 2010. Status podwójnej platynowej płyty zdobył krążek Coloriage (2012).
Najnowsza płyta Marcina Wyrostka powstała z doświadczeń koncertowych ostatnich dwóch lat. Występy z zagranicznymi artystami oraz wspólne koncerty z orkiestrami smyczkowymi, także ze Śląską Orkiestrą Kameralną, pozwoliły na nowo spojrzeć muzykom na ich dotychczasową twórczość. For Alice to album, którego fundamentem są autorskie kompozycje Marcina Wyrostka, wzbogacone o szlachetne brzmienie orkiestry kameralnej. Powstałe utwory są z zamiaru wielobarwne – czarodziejskie. Na płycie znalazły się aranżacje inspirowane słowiańskim folkiem, muzyką latynoamerykańską i filmową. Nie brakuje na niej także niespodzianek dla wielbicieli klasyki akordeonowej.
Ciepłe, rodzinne święto z najpopularniejszym na Śląsku instrumentem i najszlachetniejszym wirtuozem – polecamy.

26 maja 2015, wtorek godz. 18.00 T, K
Dzień Matki w Filharmonii Śląskiej – Marcin Wyrostek i Śląska Orkiestra Kameralna
Marcin Wyrostek z zespołem Tango Corazon
Śląska Orkiestra Kameralna
W programie utwory z najnowszej płyty Marcina Wyrostka For Alice     więcej tutaj

INFORMACJE O MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETÓW.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że bilety zakupione na koncert planowany w dniu 26 maja 2015 o godz. 18 z udziałem pana Grzegorza Turnaua zachowują ważność, bez potrzeby ich wymiany, na koncert w tym samym terminie, z udziałem pana Marcina Wyrostka z zespołem Tango Coraçon.
Osoby, które chcą zwrócić bilet, a dokonały jego zakupu w kasie Filharmonii Śląskiej gotówką lub kartą płatniczą, proszone są o zwrot osobisty w kasie Filharmonii. Zwrot zostanie udzielony na podstawie dostarczonego biletu wraz z paragonem.

Osoby, które dokonały płatności za pomocą systemu on – line, proszone są przesłanie maila na adres kasy: kasa@filharmonia-slaska.eu z załączonym potwierdzeniem zakupu biletu oraz wskazaniem numeru konta bankowego wraz z imieniem i nazwiskiem, na które Filharmonia Śląska ma przesłać kwotę z tytułu zwrotu.

Osoby, które dokonały płatności za zakup biletu przelewem, proszone są o przesłanie maila na adres kasy: kasa@filharmonia-slaska.eu z załączonym potwierdzeniem przelewu oraz wskazaniem numeru konta bankowego wraz z imieniem i nazwiskiem, na które Filharmonia Śląska ma przesłać kwotę z tytułu zwrotu.

Osoby, które dokonały rezerwacji biletów na koncert uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z kasą Filharmonii Śląskiej w celu deklaracji zmiany rezerwacji lub rezygnacji z niej.