Koncerty sylwestrowe

Mieliśmy w programach obecnego sezonu ciekawe utwory Krzesimira Dębskiego spod znaku muzyki poważnej i całkiem niedawno dwa interesujące dzieła religijne. Pamiętamy  wszak, że kompozytor i multiinstrumentalista  powszechnie znany jest jako twórca muzyki jazzowej, filmowej i popularnej. A, że o muzyce potrafi też interesująco, ze swadą i humorem mówić, jasnym stało się zaproszenie Krzesimira Dębskiego wraz z małżonką na wieczory wprowadzające naszych Słuchaczy w 2014 rok. Byśmy nie popadli w rutynę, chcieliśmy nieco odmienić klimat naszych sylwestrowych spotkań muzycznych.
Życzymy szampańskiej aury, pogodnego wejścia w Nowy Rok. Niech będzie dla Państwa udany i szczęśliwy.

29-30 grudnia 2013, niedziela, poniedziałek  godz. 17 i 20
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego, ul. Zacisze 3 Katowice
Koncerty sylwestrowe
Krzesimir Dębski – dyrygent